• +90 533 069 7209
  • info@metkahukuk.com.tr

Hizmetlerimiz

Boşanma Hukuku

Anlaşmalı boşanmalarda protokol düzenlenmesi ve yürütülmesi, Çekişmeli boşanma davalarında maddi ve manevi tazminat taleplerinin sunulması ve Boşanmadan sonra mal varlığı tasfiyesinin yürütülmesi gibi hizmetlerde sizlere yardımcı oluyoruz.

Detaylı İncele

Şirketler Hukuku

Şirketler Hukuku alanında, yerli ve yabancı şirketlerin kuruluş, infisah, birleşme/devralma ve tür değiştirme işlemlerinde hizmet vermekteyiz.

Detaylı İncele

İcra Hukuku

İcra Hukuku alanında, alacağın tahsili amaçlı icra takiplerinde borçluya ait tüm menkul, gayrimenkul ile üçüncü kişilerdeki hak ve alacakların tespiti amaçlı kapsamlı araştırmalar yapmaktadır. Bu alandaki hizmetler, alacaklı/borçlu ve üçüncü kişiler arasındaki uyuşmazlıkların çözümü için icra mahkemeleri ve genel mahkemelerde dava takibi işlerini de kapsamaktadır.

Detaylı İncele

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Metka Hukuk, müvekkillerinin insan kaynakları birimleri ile sürekli iletişim halinde çalışarak, istihdam sürecinin başladığı andan sona erdiği ana kadar bütün prosedürün yasal düzenlemelere uygun yerine getirilmesini sağlamakta ve gerekli görüldüğü durumlarda müvekkil uygulamasının mevzuata uygunluğu için yeniden tanzim edilmesine destek vermektedir.

Detaylı İncele

Bilişim Hukuku

Metka Hukuk, Bilişim Hukukunu bilgi teknolojisi hukuku ve internet hukuku olmak üzere iki ana bölümde ele almaktadır. Bilgi teknolojisi hukuku, dijital bilgilerin ya da bilgisayar programlarının dağıtılması, bilgi güvenliğinin sağlanması ve elektronik ticaret konularını kapsar. İnternet Hukuku ise internet kullanımına dair her konuyu ve özel hayatın korunmasını kapsar.

Detaylı İncele

Dava dosyalarınız için hemen bizimle iletişime geçin!